Yıldız: her şey Alanya için olmalı

Alanya Belediye Başkan Adayı Haydar Yıldız, 17. kez düzenlenen Gökbel Yağlı Güreş ve Şenlikleri'nde emeği geçen herkese teşekkür etti. 

Alanya'da yapılan her etkinliğe destek veren işçiden işverene, belediye personelinden belediye başkanına, üç yıldır güreş ağası olarak katkı sağlayan ALTSO Başkanı Eray Erdem'e minnettar olduğunu belirtti. 

Yıldız neden aday olduğunu açıkladı Yıldız neden aday olduğunu açıkladı

Yıldız, "Gökbel Teksas'a dönmesin" sloganına katılarak silah atmayan ve sağduyulu davranan halka da seslerini duydukları için ayrıca teşekkür etti. Gökbel'de güzel şeylerin yaşandığını ancak olumsuzlukları da görmezden gelmenin mümkün olmadığını ifade etti. 

Bazı adayların pankartlarının indirilip tekrar asılmasını, yine bu adayın 250 kişilik grupla protokole gelerek gözdağı vermeye çalışmasını kabul edilemez bulduğunu söyledi. 

Yapılan şenliklerin insan odaklı olması gerektiğini, siyasete malzeme edilmemesi gerektiğini savundu. Bu yaşananları vatandaşların takdirine bıraktığını dile getirdi. Gökbel'de sadece bir grubun değil, tüm Alanya halkının olduğunu vurguladı