Dün Alanya’da turizmcilerle gerçekleştirilen toplantının ardından bugün AFAD, Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Belediyesi Koordinesinde eski Tosmur Belediye Binasında oluşturulan 'KONAKLAMA VE KOORDİNASYON MERKEZİ'ne başvurular yapılabilecek.

BAŞKAN TOKLU, DEPREMZEDELER İÇİN BARINMA ALANLARININ AÇILDIĞINI DUYURDU

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen deprem sonucu evleri yıkılan vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla civar illerde konaklama desteği sağlanacak. Dün Alanya’da turizmcilerle gerçekleştirilen toplantının ardından bugün AFAD, Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Belediyesi Koordinesinde eski Tosmur Belediye Binasında oluşturulan 'KONAKLAMA VE KOORDİNASYON MERKEZİ'ne başvurular yapılabilecek. AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu konuya ilişkin yapmış olduğu açıklamada;

Maraşlıoğlu'ndan depremzedelere yemek jesti Maraşlıoğlu'ndan depremzedelere yemek jesti

“Depremzede vatandaşlarımızın barınma alanları oluşturulmak üzere eski Tosmur Belediye Binasında oluşturulan AFAD, Alanya Kaymakamlığı ve Alanya Belediyesi Koordinesinde 'KONAKLAMA VE KOORDİNASYON MERKEZİ'ne müracaatlar yapılabilir. Tüm kurumlarımız teyakkuzdadır. Devletimizin bütün birimleri büyük bir koordinasyon içinde çalışmaktadırlar. Tüm gücümüzle milletimizin yanındayız.” dedi.