SALDIRININ ARDINDA MEHMET ŞAHİN Mİ VAR? 
Geçtiğimiz aylarda saldırıya uğrayan GAZETECİ Mehmet Ali Parmaksız, darp edildikten hemen sonra saldırının ardında Mehmet Şahin isminin olabileceğini karakol ifadelerine yansıttığını söyledi.
Parmaksız'ın bu ifadesi kamuoyunda, "SALDIRININ arka planında Mehmet Şahin mi var?" sorularını akla getirdi.

KARAKOL İFADELERİNE MEHMET ŞAHİN'İN İSMİ GEÇİYOR! 


Gazeteci Mehmet Ali Parmaksız, saldırının kamera kayıtlarından tespit edilmesine karşın saldırganın elini kolunu sallayarak karakoldan çıkıp gittiğini, olayın üzerine yeterince düşülmediğini iddia etti.
Uzun yıllar adliyelerde muhabirlik yapan ve bu konuda oldukça deneyimli olan Parmaksız, "Şüphelendiğimiz kişiyi söylememize karşın azmettirici olabilecek kişiye bir kelam dahi soru sorulmaması da çok ilginç.

Mutfakta çıkan yangın nine ve torununa korku dolu anlar yaşattı Mutfakta çıkan yangın nine ve torununa korku dolu anlar yaşattı

Ayrıca Saldırgan yakalandıktan sonra şahsımın karakola çağrılmayarak teşhis yaptırılmaması da bir o kadar ilginç. Savcılığa sağlam delillerle gitmesi gereken Emniyet güçlerinin sanığın ifadesiyle yetinmeyi çok manidar. En azından beni çağırıp hem teşhis, hem de 'bu şüpheliyi tanıyor musun?' diye sormalarını beklerdim. Benim son ifadelerimi de alıp sanığı savcılığa sevkedebilirlerdi." dedi. Her şeye rağmen adalete inandığını belirten Parmaksız, suçlu veya suçluların er geç ortaya çıkarılması için mücadelesini sürdüreceğini söyledi. 
1989 yılından bu yana İLÇEMİZDE gazetecilik yapan, uzun yıllar HÜRRİYET Gazetesi'nde çalışan ve temsilcilik yapan Mehmet Ali Parmaksız gündeme dair bomba niteliğinde açıklamalar yaptı. 
Güncel Alanya Haber Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ali Parmaksız, geçtiğimiz ay kendisine yapılan SALDIRININ arkasında şüphelendiği kişilerin kimler  olabileceğini karakol ifadesine yansıttığını, bu olayı kimlerin yaptırabileceğini Güncel Alanya Haber'e anlattı.
Parmaksız ayrıca hangi Belediye Başkan Aday Adayı'nın kendisinden niye davacı olduğunu detaylarıyla kamuoyuna açıklayacağını ifade etmişti. Parmaksız, kendisinden şikayetçi olan kişinin Alanya Belediye Başkan aday adayı Mehmet Şahin olduğunu belirterek, "Her taşın altından çıkan Mehmet Şahin, bu kez bizden şikayetçi olarak misyonunu devam ettiriyor. Gidip ifademizi vereceğiz. Hakkında eleştirilere bile tahammül edemeyen birinin  Belediye Başkanı olduğunda neler yapabileceğini düşünmek bile istemiyorum. Kanun önünde boynumuz kıldan ince. İlerleyen günlerde kim haklı, kim haksız hepsini görürüz inşallah." diye konuştu.