M.M.T. TUNÇ GROUP’TAN EĞİTİME BÜYÜK YATIRIM

Alanya'nın önde gelen inşaat firmalarından olan M M T Tunç Group, Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji Anaokulu ve İlkokul'u bünyesine kattı. MMT Tunç Group ve Rus Saglasie firmasının ortaklığıyla yeni bir eğitim kurumu olarak hizmet başlayacak olan Alanya Alaaddin Keykubat Okulu, görkemli bir tören ile açılışını yaptı.

Screenshot_20230827-212138Görkemli bir açılış töreniyle kapılarını açan Özel Alanya Alaaddin Keykubat Koleji Anaokulu ve İlkokulu Alanya’da yaşayan Rus vatandaşlara hizmet verecek. Düzenlenen etkinlikte bası mensuplarına kısa bir açıklama yapan M.M.T. Tunç Group yönetim kurulu başkanı Abdulkadir Tunç; ‘’ Aslında biz iki dev ismi bir arada buluşturduk.

Screenshot_20230827_212339Birisi 40 yıldır Alanya’da eğitimci olarak hizmet veren değerli Hüseyin Baysal hocamız diğeri 30 yıla aşkındır Rusya’da hizmet veren Rus Saglasie firması. Bu iki tecrübe ile birlikte,  önümüzdeki süreçte ınternatıonal dediğimiz hedefimize doğru yol alacağız. Bu proje sadece Alanya için değil, Rusya,Ukranya, Avrupa ve Kazakistan halkları içinde önemli bir hizmet sektörü olacak. Açılışınızı yaptığımız okulumuz hepimize hayırlı uğurlu olsun inşallah’’ diye konuştu.

IMG_20230826_113819

Yıldız: Eğitime sahip çıkalım  Yıldız: Eğitime sahip çıkalım 

Düzenlenen açılış törenine Rus Saglasie firması yönetim kurulu başkanı Dmitry Nagibin, okul müdürü Alena Palmova, eğitimci Hüseyin Baysal ve bir çok davetli katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından okul bahçesinde kurulan eğlence platformlarında gönüllerince eğlenen çocuklar keyifli bir zaman geçirdi.

IMG_20230826_112448