Mehmet Şahin'in oğlu ile ilgili şok eden açıklama: Sahte imza ile şirket hisseme el koydular

Ahşap barakada çıkan yangında 2 köpeği ile birlikte feci şekilde can verdi Ahşap barakada çıkan yangında 2 köpeği ile birlikte feci şekilde can verdi

“KAFEMİN İSMİ SÖKÜLÜP PARTİ LOGOLARI YAPIŞTIRILDI”

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’in yakın arkadaşı Ahmet Dayanç’ın 29 yaşındaki oğlu Furkan Dayanç, sosyal medya hesabından ilçe gündemini şok edici bir açıklama paylaştı. 

“ANLATIKLARIMDAN SONRA BAŞIMA BİR ŞEY GELEBİLİR”

Anlatacaklarımdan sonra sosyal medyam hacklenebilir, benim veya ailemin başına bir şey gelebilir, iftira atılabilir, kumpas kurulabilir. Bu söylediklerim tam da anlatacağım zihniyetin yapacağı şeylerdir. O noktada kendimi beni seven abilerime ve kardeşlerime emanet ediyorum” ifadeleri ile başladığı yazılı açıklamasında hiçbir zaman siyasi bir topluluğa girmek istemese de babasının baskısı ve imkanların kısıtlı olması nedeniyle ‘üniversite sınavında baraj puanını geçememiş bir çocukla’ 100 bin Euro sermayeyle yüzde 50 ortaklı şirket kurup ticaret başladığını söyledi. 

Bu süreçte kimsenin hakkını yemeden çalıştığını, hiçbir siyasi propagandada yer almadığını belirten Furkan Dayanç, evlendikten sonra o topluluktan kimseyle görüşmediğini belirterek “Ben bunları yaparken benim kafemin isimleri sökülüp parti logoları yapıştırıldı, içkiler içildi, günler yapıldı, yemekler yenildi, planlar yapıldı”
dedi. 

“ANLATTIKLARIMIN TAMAMI İSPATLI VE BELGELİDİR”

Dişini sıkıp susmak zorunda kaldığını ancak bardağı taşıran son damlanın ise şirketteki hissesinin haberi olmadan sahte imzayla kendi üzerinden alınıp S.Ş.’in üzerine verilmesi olduğunu açıklayan Furkan Dayanç, “Ben kendi şirketimden hakkım verilmeden alıkonuldum. Anlattıklarımın tamamı ispatlı ve belgelidir. Bugünden itibaren de anlatacaklarım sadece beni bağlar; çünkü vicdanım rahat şekilde söyleyebilirim ki ben bu insanların kirli düzeninden ne bir lira para kazandım ne de kendimi pazarladım. Hukuki olarak tüm başvurularımı en kısa sürede yapacağım” diye konuştu.

Editör: Mehmet Ali Parmaksız