Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’yi yasa boğan deprem bölgesi Hatay’da depremzedelere sıcak yemek ikramını sürdürürken, bölgede görevli personelinde beslenme ve ihtiyaçlarına da destek oluyor.

Deprem bölgesinden Antalya’nın Manavgat ilçesine çok sayıda kişinin gelmesinin ardından ilçede oteller doldu. Kriz Merkezi’nde karşılanan depremzedeler sıcak çorba ve ihtiyacı olan yardımlar verildikten sonra, Burdur ve Isparta’da bulunan yurtlara gönderiliyor.

EKO okullarda bitkisel atık yağ eğitimleri ve ekipman teslimi gerçekleştiriliyor EKO okullarda bitkisel atık yağ eğitimleri ve ekipman teslimi gerçekleştiriliyor

Antalya’ya depremzedelerin gelmesi devam ediyor. Depremzedeler için Manavgat ilçesinde Kriz Merkezi kuruldu. Buraya otobüslerle gelen depremzedelere sıcak çorba ve ihtiyacı olan yardım malzemeleri verildi. Otellere gitmek için bekleyen depremzedelere otellerin dolduğu anonsu yapıldı. Depremzedeler otobüslerle Isparta ve Burdur’da bulunan Kredi Yurtlar Kurumuna ait yurtlara gitmek üzere yola çıktı.