Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Cam Piramit Afet Yardım Merkezi’nde depremzedeler için toplanan yardımlar arasında çıkan bir kumbara duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Kumbarayla birlikte bir de mektup bırakan 8 yaşındaki Yusuf ve Kerim kardeşler, "Sizler için çok üzgünüz. Allah hiçbir çocuğu annesiz babasız bırakmasın. Kumbarada ne kadar var bilmiyoruz. Umarım biraz da olsa faydası olur. Varsın olmasın bisikletimiz. Yeter ki siz iyi olun” sözleriyle yürekleri burktu.

Adıyaman’da depremde hayatını kaybeden 29 yaşındaki öğretmen Ümmühan Kuzu, memleketi Antalya’nın Korkuteli ilçesinde toprağa verildi.

Antalya’da tefeci operasyonu: 6 tutuklama Antalya’da tefeci operasyonu: 6 tutuklama

Adıyaman’da öğretmenlik yapan ve depremde hayatını kaybeden Ümmühan Kuzu’nun (29) cenazesi sabah saatlerinde Korkuteli ilçesi Dereköy Mahallesi’ne getirildi. Baba evinde helallik alınmasının ardından genç öğretmenin cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Dere Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze namazına İlçe kaymakamı Sezgin Üçüncü başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, mahalle muhtarları, vatandaşlar katıldı.