Bir resmi kurumda taşeron müteahhitin yanında şoför olarak çalışan ancak kendisini herkese gazeteci diye tanıtan K. Y. isimli şahsın Alanya'da yaşayan kadınların korkulu rüyası olduğu ortaya çıktı.

Önce otomobile sonra kaldırımdaki çiçekliklere çarptı: 1 yaralı Önce otomobile sonra kaldırımdaki çiçekliklere çarptı: 1 yaralı

Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse wassap'tan bayanları mesajla taciz eden K. Y. isimli şahıstan davacı N. Y. isimli kadın savcılığa suç duyurusunda bulundu.

BU KİŞİ SAPIK MI? 

Şoförlük yapan, ancak kendini gazeteci olarak tanıtan K. Y. 'nin ilk vukuatının bu olmadığı öğrenildi.

Daha öncede çeşitli suçlardan ötürü cezaevinde yatan K. Y.' nin bayanlara yazdığı mesajları koz kullandığı ve çeşitli isteklerde bulunduğu, gerçekleşmeyince de iftira atarak karalama kampanyasına giriştiği iddia edildi.

K. Y.' nin kısa süreliğine bir gazetede Fahri muhabirlik yapıp ilişkisinin kesildiği, buna rağmen kendini halen gazeteci gibi gösterdiği ileri sürüldü.

Daha öncede sık sık bu tür şikayetlerle adı gündeme gelen K. Y.' nin son olarak N. Y. isimli bayanı rahatsız ederek mesajlarla taciz etmesi adliye koridorlarında taşındı.

N. Y. isimli bayan, "Bu adam galiba sapığın teki. Maalesef ben ilk değilmişim. Ancak yanına bırakmayacağım ve Kanun önünde hesap soracağım. Taciz edilen diğer kadınlara da sesleniyorum, 'bu tür kişilerden korkmaması gerektiğini hatırlatıyor' ve hepsini şikayet etmeye davet ediyorum." diye konuştu.