Antalya’da bir apartmanın yan kısmında atıl malzemelerin bulunduğu alanda çıkan yangın paniğe neden oldu. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından büyümeden söndürülürken apartmanın birinci kat balkonunda kısmi zarar meydana geldi.

Park halindeki otomobilde tartıştığı oğlunu silahla vurarak öldürdü Park halindeki otomobilde tartıştığı oğlunu silahla vurarak öldürdü

Olay, saat 15.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın arka kısmında meydana geldi. Daha önceden kafe-bar olarak kullanıldığı öğrenilen metruk ve atıl malzemelerin bulunduğu alandan dumanlar çıktığını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne iletti. Atıl malzemeler nedeniyle kısa sürede alanı alevler sararken apartmanın birinci kat balkonu da yangından küçük çaplı etkilendi. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, apartmanın birinci kat balkonunda küçük çaplı zarar meydana geldi.

Panik anları cep telefonu kamerasına yansıdı

Gençlik Mahalle Muhtarı Ömer Kaya, yangının fırtına ile birlikte başladığını belirterek, “Nasıl oldu bilmiyoruz hemen itfaiye ekiplerini çağırdık. Burası zaten atıl bir yer, önceden işletmeydi, sahiplerine defalarca boşaltmasını söyledik ve şikayetçi olduk. Neyse ki dairelere sıçramadı” dedi.

Öte yandan yangının ilk anları vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. Yangın nedeniyle vatandaşların yaşadığı büyük panik görüntülere yansıdı.

Kaynak: iha