ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz'ün ekibine her geçen gün yeni ve güçlü isimler katılıyor.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz Ekibi ile Zafere Koşuyor

Sunprime C-Lounge Hotel ve Cimrin İnşaat Grubu Sahiplerinden Mehmet Şükrü Cimrin, Tunahan Toksöz'ün ekibine katıldı.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz, Alanya'nın tanınan ve kendi alanında birer marka halinr gelmiş isimleri birer birer ekibine dahil ediyor. Bugün kamuoyuna duyurulan isim ise Sunprime C-Lounge Hotel ve Cimrin İnşaat Grubu Sahiplerinden Mehmet Şükrü Cimrin oldu.

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, sosyal medyadan yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

"Sunprime C-Lounge Hotel sahibi, İş İnsanı Mehmet Şükrü Cimrin’de bugün itibariyle "Alanya için rengimiz yeşil" dedi.

Turizm ve tarım şehri Alanya'mız için takım halinde birlikte yapacak çok projemiz olacak. Başarılı iş insanlarımızın şehrin markalaşmasına bugüne kadar kattığı değerin hepimiz farkındayız. Ekibimiz her geçen büyüyor ve güçleniyor." şeklinde duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Bu şehrin sadece sahil bandından ibaret olmadığını, nitelikli iş gücünü büyüterek, ilgili kurumların harekete geçirilmesi gereken durumlarda güçlü temasların sağlanması, otellerin hizmet kalitelerinin artırılarak doluluk oranının geliştirilmesi için sivil toplum kuruluşlarımız ve başarılı otoriteler ile çok yakın çalışacağız.

Alanya’nın tanınmış kuaförü kalbine yenildi Alanya’nın tanınmış kuaförü kalbine yenildi

Seçime son 27 gün kaldı. Esnaf ziyaretlerini büyük bir motivasyon ve destek alarak sürdürüyoruz. Spor, golf, teknolojileri buluşmaları, girişimcilik ve kuluçka merkezleri buluşma toplantıları, festivaller, sağlık turizmi, tarım teknolojileri, şenlikler, fuarlar ve tanıtım alanında yapacağımız birçok çalışma var. Bunları biz ekibimizle ve sahadan aldığımız talepler doğrultusunda projelendirdik. Çok yakında yeni projelerimizi açıklayacağız. İnşallah göreve gelir gelmez de çalışmalarımıza başlamış olacağız.' dedi.

TOKSÖZ' ÜN EKİBİ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, kurduğu ekibi ile seçime damgasını vuracak. Alanya'nın önde gelen birçok başarılı iş insanını kadrosuna alan Toksöz, bugün de Alanya’nın tanınmış genç iş insanlarından iç mimar Nuri Bora'nın ekibine katıldığının duyurusunu paylaştı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi: "Bora Mimarlık'ın işletme sahibi Alanya'mızın hayırsever genç mimarlarından Nuri Bora "Alanya için rengimiz yeşil" diyerek, ekibimize katıldı.

Değerli kardeşimi kararından dolayı kutluyor, Alanya'mızın gençliğine birlikte güzel bir gelecek hazırlayacağımıza inanıyorum." dedi. 

Ekibinin çoğalmasının mutluluğunu yaşayan ALTSO Başkan Adayı Toksöz, esnafın, üreticinin ve çiftçinin büyük sevgisini kazandı. Her gün destek mesajları alan başkan adayı, samimiyetle Alanya'nın geleceği için çalışacaklarını söyledi.