ALİ HANCI DOĞU MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Hancı, bu sabah doğu mahallelerinin muhtarlarıyla bir araya geldi.  
Doğu mahallelerinin muhtarlarıyla sabah kavatlısında bir araya gelen CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, demokrasinin temel taşı muhtarlarımızın yirmi dört saat emrindeyim dedi.
Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, Türk Hava Kurumu ve DEMKOD Başkanı Emine Keyeoğlu’nun da hazır bulunduğu kaynaşma ve istişare toplantısına mahalle muhtarları, Ali Hancı’yı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 
Toplantıda mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini de dikkate alacaklarını belirten CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, ‘’Merkez ve kırsal mahallelerimizdeki sorunları yakinen takip ediyoruz. Bugün muhtarlarımızla bir araya geldik. Onların görüş ve önerileri bizim için son derece önemli. Demokrasinin temel taşı muhtarlarımızın her zaman yanına olacağız. Toplantılarımız diğer mahalle muhtarlarımızla devam edecek’ dedi.

Editör: Map MAP