28. dönem AK Parti Antalya Milletvekili Aday listesinde MHK eski Başkanı ve eski Süper Lig hakemi Kuddusi Müftüoğlu'nunAK Parti Antalya 7. sıra adayı olduğunun açıklanması başta partililer olmak üzere ilçede memnunlukla karşılandı.

IMG-20230409-WA0057
Müftüoğlu'un Milletvekili olabilecek sıralamada olduğunu belirten AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN ALANYA’YA GÖSTERMİŞ OLDUĞU ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖRDÜK. 

28. dönem AK Parti Antalya Milletvekili Aday listesinde Alanya’yı TBMM’de Mevlüt Çavuşoğlu ve Kuddusi Müftüoğlu temsil edecek." dedi. 

AK Parti’nin Alanya’ya vermiş olduğu önem ve değerin altını çizen AK Parti Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu, “28. dönem AK Parti Antalya Milletvekili Aday listesi açıklanmış bulunmaktadır. Öncelikle Antalya’mıza ve Alanya’mıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Alanya’mıza vermiş olduğu önemi ve AK Partimizin  Alanya’mıza göstermiş olduğu değeri bir kez daha görüyor, şahit oluyoruz. 

AK Parti'den Alanya'yı sevindiren haber AK Parti'den Alanya'yı sevindiren haber

Alanya’mızın evladı, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu AK Parti Antalya Milletvekili Aday listesinin 1. Sırasında yer alırken Alanya’mızın bir diğer önemli değerlerinden Sayın Kuddusi Müftüoğlu’nun da listenin 7. sırasında yer alması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. AK Parti her zaman olduğu gibi bugünde Alanya’mıza sahip çıkmıştır.

Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz doğrultusunda Antalya’mızdan ve Alanya’mızdan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği verebilmek için var gücümüzle ve el birliğiyle gece gündüz demeden çalışacağız.” İfadelerine yer verdi.