Alanya Final Lisesi öğrencilerinden Yusuf Emre Çimen iki kardeşi ve annesiyle birlikte Hatay'da meydana gelen depremde hayatını kaybetti. 

Alanya Final Lisesi öğrencilerinden Yusuf Emre Çimen iki kardeşi ve annesiyle birlikte Hatay'da meydana gelen depremde hayatını kaybetti

BAŞKAN TOKLU’DAN DEPREM BÖLGESİNE ANLAMLI ZİYARET BAŞKAN TOKLU’DAN DEPREM BÖLGESİNE ANLAMLI ZİYARET

Yusuf Emre Çimen'in iki kardeşi ve annesiyle birlikte Hatay Nurdağı'nda ki deprem enkazından cansız bedenleri çıkarıldı. 

Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili kapsayan depremde ailesiyle birlikte hayatını kaybeden genç öğrencinin ölümü başta Final eğitim kurumları olmak üzere Alanya'yı yasa boğdu. 

Final Eğitim Kurumları kurucu Müdürü Necat Küçük, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara Allah'tan rahmet geride kalanlara başsağlığı dilediğini ifade ederek;

“ÇOK ÜZGÜNÜZ!.İÇİMİZ YANIYOR. Alanya Final öğrencimiz Yusuf Emre Çimen, iki kardeşi ve annesi vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun." diyerek üzüntülerini belirtti.

Bizde Güncel Alanya Haber olarak depremde yaşamını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalanlara ve milletimize başsağlığı dileriz.