AK PARTİ ALANYA’DAN ODALARA ÇIKARTMA

Adalet ve kalkınma Partisi 28. Dönem Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mustafa Toklu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Alanya STK Oda Başkanlarını ve yönetimlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerinde STK Başkanlarından ve yönetiminden mesleki sorunları dinleyen Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu; “Meslek odaları mesleki ve bölgesel sorunları en iyi bilen kuruluşlardır. Her mesleğin taleplerini ve çözüm önerilerini ilk ağızdan dinlemek adına meslek odalarımızı ziyaret ederek taleplerini dinledik. Dinlediğimiz bu talepleri STK Başkanlarımızla istişarelerini yapıp gerekli mercilere raporluyoruz.” dedi.

DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE DEVLETİMİZ EMEKÇİMİZİN YANINDA

Başkan Toklu koordinesinde esnaf ve saha ziyaretlerine hız kesmeden devam eden AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı emekçinin yanında olmayı sürdürüyor. AK Parti’nin ilklerin partisi olduğuna değinen Başkan Toklu;
“Antalya Milletvekili Adayımız Sn. Kuddusi Müftüoğlu ile Alanya'mızda bulunan odalarımıza ziyaretler gerçekleştirdik. Esnaf ve STK ziyaretlerimizde gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. STK Başkanlarımız ve üye esnaflarımıza bu zamana kadar hep kapımız açık oldu. Talepleri dinledik, çözümler ürettik. Esnafımızı güçlendirecek turizm’den sağlığa ulaşımdan tarıma birçok ilke imza attık. 2023 Türkiye Yüzyılın’da Esnafımızı güçlendirecek projelerimiz ile biz hizmet etmeye hazırız.
Dün olduğu gibi bugün de devletimiz tüm gücüyle emekçimizin, esnafımızın, üreticimizin ve halkımızın yanındadır. “Güçlü Türkiye Güçlü Alanya” için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.”

Editör: Map MAP