Yerli propolis üreticisi BEE’O, yeni organik sertifikalı cilt bakım ürünlerini düzenlenen geniş katılımlı bir davet ile tanıttı.

Tanıtıma Emine Sabancı, Doğa Rutkay Kamal, Aslı Gümüşel, Arzu Kunt, Müge Sırmabıyık, Münteha Adalı, Nalan Aksoy, Zeynep Mansur, Katre Turan başta olmak üzere birçok ünlü isim ve sanatçı da katıldı.

Kepez, Büyükşehir ile birlikte ilçenin yağmur suyu sorununu çözüyor Kepez, Büyükşehir ile birlikte ilçenin yağmur suyu sorununu çözüyor

Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı da yaptığı konuşmasında, girişimcilik yolculuğundan ve yeni inovasyonlarından bahsetti. “11 yıl önce Türkiye’de propolis üretimini başlatarak arı ürünleri sektörüne yeni ürünler kazandırdık” diyen Samancı, “Şu anda Anadolu Propolisi başta olmak üzere, arı sütü, ham bal ve arı zehrinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Takviye edici gıda sınıfındaki ürünlerimize ek olarak geliştirdiğimiz inovatif, Cosmos orgnanik sertifikalı cilt bakım ürünlerimizin, tamamen doğal ve etkileri klinik çalışmalarla ispatlanmış olduğundan pazarda fark oluşturduğunu gözlemledik. Tüm cilt bakım formüllerimizde, patentli yöntemimizle saflaştırarak patentli bir formül haline getirdiğimiz Anadolu Propolisi’ni kullanıyoruz. Hem doğada bilinen en güçlü antioksidan kaynağı hem de doğal bir koruyucu görevi görerek ürünlerin ilave koruyucu madde içermeden raf ömrünü korumamızı sağlıyor” dedi.

Kuru ve atopik bir cildi olduğuna vurgu yapan Doğa Rutkay Kamal, ürünlerin hem doğal içeriğiyle hem de yoğun nem verici özellikleriyle tam da kendi cildine uygun olduğunu vurgulayarak markanın takviye edici gıda ürünlerinden sonra doğal cilt bakım ürünleriyle tanışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Kaynak: iha