TOKLU’DAN GENEL MERKEZ ÇIKARMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti Genel Merkezi’nin oluruyla Alanya Belediye Başkan Adaylığı için İlçe Başkanlığı görevinde istifa eden Mimar Mustafa Toklu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in daveti üzerine Genel Merkezde düzenlenen istişare toplantısına katıldı. 

Toplantıda Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım’ın ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in konuşmalarını dinleyen Toklu, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir'in daveti üzerine Genel Merkezimizde ki istişare toplantısında bir araya geldik. Genel Başkan Vekilimiz Sn. Binali Yıldırım'ın ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'in konuşmalarını dinledik.” dedi.

Toklu, istişare toplantısının ardından Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası Toklu, "Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'i Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız, MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz Sn. Mustafa Köse ile birlikte ziyaret ettik.

TOKLU SAHAYI BOŞ BIRAKMIYOR TOKLU SAHAYI BOŞ BIRAKMIYOR

Her zaman olduğu gibi Alanya'mıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'e teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.