Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşu için etkinlik düzenleyeceklerini söyleyen Maraşlıoğlu, Gülüş Meçhuli ve Elif Göksel gibi Alanya' nın sevilen sanatçılarının yanı Afşinli Hakan'nın da organizasyonda yer alacağını belirtti.

Kahramanmaraşlılar gün sayıyor

Her yıl olduğu gibi Şubat ayında Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşu için etkinlik düzenleyecek olan 
Alanya Kahramanmaraşlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Maraşlıoğlu organizasyonun mükemmel olması için hazırlıkların sürdüğünü söyledi. Başkan Maraşlıoğlu' na Kahramanmaraşlı iş insanı hemşerileri Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 103'ncü yılı nedeniyle 12 Şubat' ta düzenlenecek etkinlik için tam destek veriyor.
Her yıl olduğu gibi Şubat ayında Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşu için etkinlik düzenleyeceklerini söyleyen Maraşlıoğlu, Gülüş Meçhuli ve Elif Göksel gibi Alanya' nın sevilen sanatçılarının yanı Afşinli Hakan'nın da organizasyonda yer alacağını belirtti. Kahramanmaraş'ın ünlü davul ve zurna ekibinin de bu özel günde Alanya’da olacağı öğrenildi. 

’Düğmeli evleri’yle öne çıkan Ormana’da çevre düzenlemesinin ikinci etabı tamamlandı ’Düğmeli evleri’yle öne çıkan Ormana’da çevre düzenlemesinin ikinci etabı tamamlandı

IMG_20230202_144731
Hemşerileriyle sık sık bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Maraşlıoğlu düzenleyecekleri organizasyonun kusursuz olması için istişareler yaptıklarını belirtti. Afşin Halk Ozanları Dernek Başkanı Ozan Erbabi de Maraşlıoğlu'nu ziyaret ederek düzenlenecek organizasyondan ötürü kendisini tebrik etti.