Döşemealtı Kent Meydanı’nın ismi Cumhuriyet Meydanı olarak değişti Döşemealtı Kent Meydanı’nın ismi Cumhuriyet Meydanı olarak değişti

Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi ziyaretlerini sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fethi Bayçın Huzurevi sakinleriyle buluştu. Başkan Tütüncü, “Büyüklerimizin yaşam tecrübelerinden faydalanmanın ve onların ihtiyaçlarına duyarlı olmak toplumun bir görevi” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla huzurevi ziyaretlerini sürdürüyor. Dünya Yaşlılar Günü’nde Kepez Belediyesi’nin Şefkat ve Huzurevi sakinleriyle buluşan Başkan Tütüncü, Muratpaşa ilçesindeki Fethi Bayçın Huzurevini de ziyaret etti. Başkan Tütüncü, huzurevi sakinlerini tek tek gezerek, ellerini öptü, hal hatır sordu. Ziyaret sırasında Başkan Tütüncü, yaşlılar gününü kutladı ve huzurevi sakinlerinin toplumun önemli bir parçası olduğunu vurguladı. Ayrıca, büyüklerin yaşam tecrübelerinden faydalanmanın ve onların ihtiyaçlarına duyarlı olmanın toplumun bir görevi olduğunu da sözlerine ekledi. Başkan Tütüncü, hayatlarının her anında yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Fethi Bayçın Huzurevi sakinleri de Başkan Tütüncü’nün ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.