Kemer Belediyesi, geleceğin futbolcularını yetiştiriyor Kemer Belediyesi, geleceğin futbolcularını yetiştiriyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem ile Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner arasında ALTSO üyelerini, birinci derece yakınlarını ve oda çalışanlarını kapsayan indirim protokolü imzalandı.

ALTSO ile Alanya Üniversitesi arasında lisansüstü programlarını kapsayan indirim protokolü imzalandı. Protokol töreninde konuşan Başkan Erdem, “Eğitim çalışmalarına büyük önem veriyoruz. ALKÜ’nün ardından, Alanya Üniversitesi ile de protokol imzaladık. Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“Odamıza ve Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun”

Törende konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, ALKÜ ve Alanya Üniversitesi ile gerçekleştirdikleri eğitim çalışmalarına bir yenisini daha eklediklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Alanya Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mesut Güner ile odamızda bir araya gelerek, lisansüstü programlarını kapsayan indirim protokolünü imzaladık. Protokolümüz kapsamında; üyelerimiz ve birinci derece yakınları, oda çalışanlarımız Alanya Üniversitesi Lisansüstü Programlarına kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek yüzde 50 indirimden yararlanabileceklerdir. Üyelerimizin akademik olarak da kendilerini yenilemelerine, geliştirmelerine imkan sağlayacak eğitim çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Başta Rektörümüz Prof. Dr. Mesut Güner olmak üzere üniversitemizin akademik kadrosuna ve emeği geçen arkadaşlarımıza protokol için çok teşekkür ediyorum. Odamıza ve Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun.”

“Yüzde 50 indirim uygulayacağız”

Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner ise ALTSO ile iş birliğine gitmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Rektör Güner, “ALTSO üyeleri ve personellerine protokolümüz kapsamında yüzde 50 indirim uygulayacağız. Hem ALTSO için hem üniversitemiz için güzel bir protokol. Eğitime gönül vermiş insanları bir nebze olsun desteklemiş olacağız. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Kaynak: iha