Alanya sevdalısı olan sanatçı Ayhan Keser geçtiğimiz ğünlerde en son yazmış oldugu 2022, 2023 yılına damgasını vuracak olan "Nankör İtler" adlı  eserinin klip çalışmasının çekimlerini Alanya'da gerçekleştirdi.

Sahne Papel'de nişan kutlaması Sahne Papel'de nişan kutlaması

SANATINA SEVDALI O BİR KRAL "AYHAN KESER 
Adana'da doğup  İzmir'de yaşayan Ayhan Keser çocukluk yıllarından  spora, müziğe olan sevgisi okul yıllarında başlayıp spor, müzik, okul derken 20 yıl süren spor'da Tekvando, Karate, judo, eğitmenliği, Antrenör'lüğü yapıp başarı ödülleri alarak başarılarına başarı katmaya devam ederken Müzik dünyasında ise Beste fabrikatörü  ünvanını aldı. Yazmış olduğu kendi eserleri ile bir çok  sahnede yer alarak sanatını icra eden Ayhan Keser ilk serüvenine 1976 yılında "OrhanGENCEBAY ile başlayıp Hüseyin Altın ile devam etti.
2000'li yıllarda 'Gidersen" adlı eseri KRAL TV de yılın en iyi eseri ödülünü alıp 5 Albüm yaparak 450, den fazla eserin sahibi olan Ayhan Keser'in bir çok eseri değerli sanatçılar tarafından seslendirilip müzik marketlerde albümlerde yer alıp rekora imza attı. Alanya sevdalısı olan sanatçı Ayhan Keser geçtiğimiz ğünlerde en son yazmış oldugu 2022, 2023 yılına damgasını vuracak olan "Nankör İtler" adlı  eserinin klip çalışmasının çekimlerini Alanya'da gerçekleştirerek müzik çalışmalarına devam etti. Sanata ve sevenlerine olan sayğınlığı ile bilinen sanatçı Ayhan Keser bir çok kesim tarafından takdirle karşılamaya devam ediyor. 

Haber: Gülsen Roza Özden