Aydın Özer: “CHP Kumluca yönetimi raydan çıkmış” Aydın Özer: “CHP Kumluca yönetimi raydan çıkmış”

Alanya Belediyesi, doğu mahallelerinde başlattığı asfalt yapımına devam ediyor. Mahmutlar ve Kargıcak’ta iki ana arterin asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler, çalışmalarına Demirtaş Mahallesi’nde sürüyor.

Mahmutlar Mahallesi’nde Atatürk Caddesi ve Kargıcak Mahallesi’nde Menderes Bulvarı’nın asfaltını yenileyen Alanya Belediyesi, asfalt yenileme çalışmalarına Demirtaş Mahallesi’nde devam ediyor. Demirtaş Merkez’den Kültür Merkezine kadar yenileme çalışmasını tamamlayan ekipler çalışmalarını Demirtaş Kavşağı yönünde sürdürüyor.

Sahil Yolundan Kültür Merkezine kadar olan toplam 3 kilometrelik asfalt çalışmasını değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “12 mahallemizin kullandığı bölünmüş yolda asfalt yenileme çalışmalarımız sürüyor. Altyapı çalışması nedeni ile bozulan ana cadde; sahil yolundan merkeze kadar yenileniyor. Şu ana kadar bölünmüş yolun bir şeridi bir şeridinde asfalt çalışmasını tamamlamak üzereyiz. Kısa sürede diğer şeridi de tamamlayıp yolu halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: iha