Önceki gece Alanya cadde ve sokaklarına ayrıca kapı önlerine bırakılan broşür şaşkınlık yarattı.Alanya Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Mehmet Şahin'i öven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i eleştiren broşür ilçede tepki yarattı.

ALANYA'DA BİR GARİP BROŞÜR SKANDALI

Önceki gece Alanya cadde ve sokaklarına ayrıca kapı önlerine bırakılan broşür şaşkınlık yarattı.
Alanya Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Mehmet Şahin'i öven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i eleştiren broşür ilçede tepki yarattı.
Aday adayı Mehmet Şahin'in broşürü bastırıp dağıtanlarla ilgisinin olmadığını söylediği öğrenildi.

Alkolden ehliyetini kaptırdı, alkollü araç kullanırken yakalandı Alkolden ehliyetini kaptırdı, alkollü araç kullanırken yakalandı

Broşürde ki, "Aslan Adem kaplan Adem Mehmet Şahin geliyor saklan Adem. Halkın Belediye başkanı Mehmet Şahin" ifadeleri şaşkınlık yarattı. "
Bir diğer broşürde ise," Başın sıkıştı mı dara çözüm için Mehmet Şahin'i ara" cümleleri yer aldı.
Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, broşürleri bastırıp dağıtanın kendisini Taş Medreseli olarak tanıtan ve Ülkücü olduğu bilinen Ahmet Y. 'nin   yaptığı ileri sürüldü.
Alanya'da ki bir garip broşür skandalı ile ilgili Alanya Belediye Başkan adayı olan Mehmet Şahin'in olayı gerçekleştirenlerden davacı olup olmayacağı merak konusu oldu.