Meteorolojinin ’turuncu kod’ uyarısı yaptığı Antalya’nın Manavgat ilçesinde dün gece başlayan ve gün boyunca devam eden yağışta, hafif su baskınları dışında olumsuzluk yaşanmadı. Öğleden sonra ise ilçede parçalı bulutlu güneşli hava hakim oldu.

İşyerlerinin kapı tokmaklarını kırdı, baharat tezgahını dağıttı İşyerlerinin kapı tokmaklarını kırdı, baharat tezgahını dağıttı

Antalya’da motosikleti yüzüstü yatarak kullanan kasksız sürücü, hem kendi hem de diğer sürücülerin hayatını tehlikeye attı. Diğer sürücüler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilip sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki çekti.

Kentin en işlek caddelerinden olan Gazi Bulvarı’nda kasksız genç bir sürücü, plakasız motosikletini yüzüstü yatarak kullanmaya başladı. Son sürat araçların arasında ilerleyen sürücü, hem kendisinin hem de trafikte bulunanların hayatını tehlikeye attı. Seyir halindeki araçlarda bulunanlar tarafından cep telefonuyla kaydedilen motosiklet sürücüsünün tehlikeli yolculuğu sosyal medyada tepki topladı.